CharlesBFitHlavní stránka

'Už od útlého věku se zabývám zdravým životním stylem a wellness, sportovní gymnastikou a tancem. Hledám zdravý způsob, jak zlepšit své tělo, a snažím se předávat tyto informace ostatním.

Více novinek o zdravém životním stylu:

Ani vyšší věk nemusí být plný omezení a zákazů. V tisku se stále dočítáme skvělé informace o starších lidech, kteří se prostě rozhodli žít život naplno a ignorovat nepsaná pravidla stárnutí...

Lékařské přehmaty jsou dobře zdokumentovány a závažná pochybení se v lékařském světě stávala po celá staletí. Mnoho úkonů, který byly považovány za skvělé a už před lety byly přijaty za normu,  jsou nyní pojímány jako amorální a barbarské. Lékaři všeobecně věřili, že děti necítí bolest, že nemají receptory k jejímu rozpoznání a že pláč je pouze bezděčná emocionální reakce na nepohodlí.

Kouzlo citrónu je skutečně pozoruhodné. Citrónová voda reguluje krevní tlak a posiluje imunitní systém. Je také standardní složkou přípravků proti chřipce a kašli. Citron je přírodní lék na rakovinu, ale farmaceutické instituce ho odmítají schválit, protože je levný a přírodní.

Cvičení pomáhá snížit riziko chronických onemocnění, jako je diabetes mellitus, vysoký krevní tlak, vysoký cholesterol a dokonce i rakovina. Silový trénink zvyšuje hustotu kostí, dále snižuje riziko vzniku osteoporózy. Kardiovaskulární trénink zvyšuje svalovou vytrvalost a pomáhá posilovat srdce.

Více zajímavých článků:

Copyright 2014 CharlesBFit.com. All rights reserved.