Pět způsobů, jak odstranit celulitidu

Zeptejte se nějaké ženy na ulici, jaká je definice celulitidy, a dostanete rozličné zmatené odpovědi.

Pět rozhodujících klíčů ke zbavení se celulitidy

1. Nemůžete se zbavit důlků a stínů (celulitidy) vtíráním podivného gelu nebo mazlavého krému na svých problémových partiích.

Takže je přestaňte používat - některé z nich mohou celulitidu ještě zhoršit.

Některé jsou naprosto neúčinné bez ohledu na cenu. Celulitida není problém kůže. Je to základní strukturální problém, který může být pouze opraven odstraněním zakrnění svalových vláken, která se nacházejí přímo pod vašimi ''celulitidovými problémovými partiemi''.

Zdeformované důlky a stíny jsou povrchním symptomem problému pod povrchem; je nemožné, aby krémy, pleťová mléka a gely měly nějaký fyziologický dopad na příčinu problému.

2. Riskantní a drahé lázeňské procedury mohou snížit vaše bankovní konto - nikoliv vaše problémy s celulitidou. A existuje mnoho spotřebitelských zpráv o vážně poškrábaných nebo zraněných ženách.

Držte se dál od reportáží, které ukazují ženy, které byli zjizvené nebo zraněné na celý život.

Bolestivé, nebezpečné a nepříjemné služby v rozsahu od endermologie do zabalení těla jsou naprosto neúčinné pokud jde o léčbu celulitidy. Nicméně, reklamní a marketingové nedostatky umožňují tyto služby, jsou rafinovaně uváděny na trh pro zoufalé ženy, které jsou v koncích s neatraktivní dolíčky a stíny na dolních problémových partiích těla.

3. Neatraktivní dolíčky, stíny a prohnuté vlnky známé jako celulitida nejsou dědičné a nejste s nimi navždy, pokud je máte.

Mylně věříte, že není ve vaší moci zbavit se celulitidy? Neztrácejte tímto nesmyslem ani 1 sekundu.

Tyto dva směšné mýty často kolují v ''sousedství všeználků'' - a mnoho žen jim skutečně věří - zejména pokud jste nenašly správný způsob, jak se zbavit celulitidy. Co je mnohem více alarmující, je počet lékařů, kteří tomu také věří a podporují tyto dvě demoralizující lži.

Ano - je běžné vidět matku a dceru, obě se známkami ''pomerančové kůry'', ale to neznamená, že je celulitida dědičná - prostě to znamená, že obě ženy nenašly způsob, jak posílit a zpevnit vrstvy svalů pod dolíčky, prohnutou kůží.

4. Můžete se zbavit celulitidy, bez ohledu na svůj věk.

Celulitida je strukturální problém (svalový) - může být stanovena pomocí jednoduchých a jedinečných pohybů těla, které se zaměřují na oblasti celulitidy.

Tyto druhy pohybů mohou být praktikovány libovolnými ženami, bez ohledu na jejich věk a fyzickou zdatnost. A nezáleží na tom, zda celulitida začala již na počátku dospívání - nebo po těhotenství - nebo po menopauze - je to stále o strukturálním problému, který vyplývá z měkkých, sešlých neposílených svalů, dolíčků, temné kůže.

5. Jediný osvědčený způsob, jak se trvale zbavit důlků a stínů celulitidy, je prostřednictvím řady jednoduchých, ale specificky cílených pohybů dolní části těla.

Tyto jedinečné pohyby se zaměřují na zvedání, tvarování a posílení vrstev svalů tak, aby jemně zatlačily kůži směrem ven - přivede zpět hladký, pevný a sexy vzhled, zatímco spaluje přebytečnou měkkou tukovou tkáň, pokud existuje.

Jak se ženy zbaví celulitidových dolíčků a stínů? Přebytečný tuk v těchto oblastech bude spálen jako palivo ve svalech. Tento bonus ztráty jakékoliv nezdravého nadměrného tělesného tuku je pěkný, protože odhaluje tělo a má vliv na vaše zdraví.

Zdroj

  Novinky
Copyright 2014 CharlesBFit.com. All rights reserved.