Bojujte o své zdraví

Lékařské přehmaty jsou dobře zdokumentovány a závažná pochybení se v lékařském světě stávala po celá staletí. Mnoho úkonů, který byly považovány za skvělé a už před lety byly přijaty za normu,  jsou nyní pojímány jako amorální a barbarské. Lékaři všeobecně věřili, že děti necítí bolest, že nemají receptory k jejímu rozpoznání a že pláč je pouze bezděčná emocionální reakce na nepohodlí.

Lékařské přehmaty jsou dobře zdokumentovány a závažná pochybení se v lékařském světě stávala po celá staletí. Mnoho úkonů, který byly považovány za skvělé a už před lety byly přijaty za normu,  jsou nyní pojímány jako amorální a barbarské. Lékaři všeobecně věřili, že děti necítí bolest, že nemají receptory k jejímu rozpoznání a že pláč je pouze bezděčná emocionální reakce na nepohodlí. Aby děti nekřičely, dostávaly velké dávky léků, snižujících svalové napětí. Děti byly polapeny v tichu a při nesnesitelných bolestech otvírány, operovány a potom i šity. Tak to bylo obvyklé v běžné chirurgické praxi v západním světě až do roku 1980. Více se dočtete zde.

 

Kdysi se mělo na poli medicíny zato, že ženské reprodukční orgány způsobují u žen šílenství. Hysterektomie, které se dodnes běžně provádějí i v jiných než zdravotně odůvodnitelných případech, odvozují svůj vlastní název od záměru operace: hyster = hysterie, ektomie = odnětí. A tak byla hysterektomie doporučována a prováděna ženám za účelem odstranění hysterického chování. 

 

Také duševně nemocní pacienti byli podrobováni barbarským praktikám. V roce 1900 psychiatr jménem Henry Cotton věřil, že duševní nemoc je léčitelná tím, že se odstraní části těla. Začal se zuby, mandlemi, pokračoval ušima a pak přešel na větší orgány, jako je slezina, vaječníky nebo varlata či žaludek. Uvádí osmdesátipětiprocentní úspěšnost, ačkoli tento údaj zahrnoval i mnoho pacientů, kteří zemřeli při těchto postupech. Nepřipomíná vám to AZT, což byla standardní léčba HIV pozitivních a nemocných AIDS? Až později se připustilo, že pokud by zdravý člověk dostal stejnou dávku, velmi pravděpodobně by také zemřel. Takže si dovedete představit, že extrémně toxická chemoterapie na oslabeném imunitním systému neměla vůbec žádnou šanci. Dnes žijí HIV pozitivní pacienti normálním zdravým životem s důrazem na zdravou výživu a životní styl. Nigella sativa neboli černucha setá, známá také jako černý kmín, se nyní používá ke zničení vyskytujícího se viru.

 

Sedm let jsem pracoval v oblasti duševního zdraví a byl jsem svědkem šílenství v nemocnicích. Pacienti dostávali vyšší dávky léků pouze z rozmaru personálu, který byl u lůžka. Široce rozšířené byly elektrošoky, přestože nejsou vědecké informace o tom, jak působí a zda jsou účinné. Pacienti na tom byli špatně a dostávali stále větší dávky elektřiny do mozku. Mnozí trpěli dlouhotrvajícími nežádoucími účinky, jako je epilepsie, ztráta paměti a poškození mozku. Přesto byli mnozí označeni za vyléčené, ačkoli už nebyli schopni samostatně myslet, a pokud by nebyli nebezpeční, byli by už považováni za uzdravené. Ale oni potřebují dohled a péči. Největší peníze nyní vydělává průmysl zabývající se rakovinou (ale ne uzdravením). Takže se zaměřuje na chemoterapii a léky proti rakovině, které jsou toxické pro každou buňku v těle, pro tu zdravou i nemocnou. Standardně jsou prováděny operace, které mohou snížit pravděpodobnost návratu rakoviny o 0,5 procenta. V roce 2014 se dr. Saltz (ředitel onkologie v Sloan Kettering, jednoho z hlavních onkologických center v USA) překvapivě dostal do sporu s farmaceutickými společnostmi vyrábějícími léky na rakovinu kvůli jejich skandálním postupům. Více zde.  

 

Proč pacienti nedostávají možnost Gersenovy terapie? Má velmi vysokou úspěšnost, ale ve Spojených státech je zakázaná. Přírodní léky na léčbu rakoviny a k její prevenci jsou dobře zdokumentovány, ale nikdy se neučily na lékařských fakultách. Důraz na posílení imunitního systému a očistu těla pomocí detoxikace a půstu je dobře zdokumentován v čínské, africké a asijské historii. Výskyt rakoviny v chudších rozvojových zemích je mnohem nižší než na bohatém Západě. Zajímavé je, že moderní výzkumníci se často snaží napodobit chemické látky převzaté z rostlin a vyrábět je pro farmaceutický průmysl, ale farmaceutický průmysl odmítá samotné rostliny. Každoročně se vydělají miliony na směsi proti kašli. Nejúčinnější látkou je vitamin C, ale trvalo mnoho let, než byl citron uveden na obalu. Málokdy se nachladím. Jsem si jist, že je to převážně kvůli  vysoké dávce vitaminu C ve formě potravin a doplňků. Vitamin C čistí tělo a tím mu

umožňuje efektivněji fungovat. Existují i další praktické věci, které člověk může dělat. Můj pěstoun, pan Spring, mi vždycky říkal, abych si udržoval hlavu a nohy v teple a chránil je před chladem. Trvalo mi to roky, než jsem si uvědomil, že měl pravdu. Naposledy jsem byl nachlazený v zimě roku 2000.  Je to více než 15 let a já neočekávám, že by se to brzy opakovalo. Moje rada pro každého zní: starejte se o své zdraví! Vaše tělo je vaším chrámem a při návštěvě lékaře máte plné právo klást otázky. Pokud si nejste jisti radou, kterou jste dostali, ptejte se znovu a znovu. Tělo je vaším vlastnictvím. Je snadné dávat vinu lékařským omylům, ale musíme si také být vědomi

Zdroj

  Novinky
Copyright 2014 CharlesBFit.com. All rights reserved.