Voda je lék

Až tisíc nemocí dokáže vyléčit pouhé pití vody nalačno hned po probuzení. Nevěříte? Tvrdí to stará východní medicína - od indické přes japonskou až k čínské, a taky spousta internetových návodů. Můj vlastní vysoký krevní tlak se upravil před více než 5 roky poté, co jsem začal pít jeden litr vody každé ráno.

Až tisíc nemocí dokáže vyléčit pouhé pití vody nalačno hned po probuzení. Nevěříte? Tvrdí to stará východní medicína - od indické přes japonskou až k čínské. A nyní se to narůstající vědecké důkazy snaží potvrdit. Můj vlastní vysoký krevní tlak se upravil před více než dvěma roky poté, co jsem začal pít jeden litr vody každé ráno.

K potížím, které zázračně odtečou spolu s vodou, patří bolesti hlavy, bolesti kloubů, dna, problémy se srdcem, epilepsie, obezita, tuberkulóza, meningitida, nemoci ledvin, nevolnost, cukrovka, gastritida, zácpa, potíže s dělohou, nemoci ucha a hrdla a dokonce prý i rakovina.

Co můžete ztratit?

A nyní si poslechněte protichůdné názory rozzlobených zastánců klasické medicíny. "Tato metoda nemá vůbec žádné vědecké opodstatnění," zlobí se. "Už při zkoumání účinků doporučovaného pitného režimu s vypitím 2 - 3 litrů vody za den se ukázalo, že nedochází k žádnému zvýšenému vyplavování škodlivých látek z těla."

Více informací najdete zde.

 

Zdroj

  Novinky
Copyright 2014 CharlesBFit.com. All rights reserved.