59 výsledků
1601/Image1407.jpg

Taneční hodiny využívají různé styly a rytmy. Běžné postupy jsou obvykle vyučovány. Je to jednodušší a plynulejší učit se a interpretovat.

1401/Image1313.jpg

Hodina zábavného a efektivního cvičení pro břicho, boky a zadek (taneční hodiny pro starší dámy). Tato hodina má nízký dopad a všechny pohyby jsou přirozené pohyby, které splývají dohromady. Ideální pro dámy, které dávají přednost jemným retro tanečním hodinám se silovým tréninkovým cvičením na konci, zejména pro břišní svaly a bok.

1312/Image1264.jpg

B.T.T. je vyroben na spalování tuku, zatímco se bude Vaše tělo formovat a zpevňovat zatvrzelé problémové partie těla, prostřednictvím kombinace intervalového tréninku s vyšší intenzitou a posilovacích cvičení.

1311/Image1244.png

Cvičení inspirované jógou, tai-chi a pilates.

Chi kung je velmi staré umění obnovy a psychického tréninku, které po staletí nebylo přístupné lidem ze Západu. Tyto metody cvičení jsou považovány za starověké čínské umění, které nám pomáhá zbavit se nemoci, prodloužit život a dožení duševní rovnováhy. Pojem Qi Gong v čínském jazyce znamená 2 charaktery a Chi kung.

1312/Image1279.jpg

Fitness cvičební programy pro ženy na zlepšení fyzické kondice. Pomůžeme Vám zhubnout, opravit špatná záda, zotavit se ze zranění nebo příjít k ''vymytí endorfinů'', takže Vaše nálada bude strmě stoupat.

1312/Image1278.jpg

Trénink ve Vacu shape má podobu svižné chůze na běžeckém pásu nebo náročném kruhovém trenažéru po dobu 30 minut, zatímco problémové oblasti se nacházejí ve vakuové skříni. Program kontroluje nasávání vakuové krve do kapilár v podkoží, kde působí jako přepravní prostředek a odstraňuje tuk z tukových buněk do svalů, protože jedině tam lze spalovat tuk.

Sebeobrana je bojové umění, které se vztahuje k tréninkovým metodám sebeobrany speciálně pro potřeby žen. Toto není bojové umění a sebeobrana je jen jedna z mnoha výhod. Sexuální napadení je život měnící událost, a tento kurz osobní obrany pro ženy dává těm, co přežili napadení jinou metodu pomoci při léčení.

Program obsahuje několik sekvencí různých cvičení, z nichž každé se zaměřuje na různou část těla a integruje různé techniky fyzioterapie, které jsou účinné při mnohých strukturálních nerovnováhách. Nakonec se cítíte lépe, protáhnete se a posílíte celé tělo a odstraníte bolest a jiné zdravotní problémy.

Fitball poskytuje vynikající podporu pro záda, krk a klouby. Pokud jste někdo, koho často bolí krk, zkuste hodinu fitballu a vychutnejte si silné břišní cvičení, zatímco Vaše hlava a krk budou plně podporovány. Přídaná možnost balancování na balónu, který je nestabilní, znamená, že budete spojovat hluboké svaly trochu automatičtěji, což zvýší sílu.

Zdroje

Odeber filtr

Copyright 2014 CharlesBFit.com. All rights reserved.