43 výsledků
1908/Image1420.jpg

Nově ve sportcentru nabídneme lekce Charlese, každou středu v 17 hodin DanceFit a v 18 hodin Total Body. Lekce jsou vhodné pro všechny, formují celé tělo a jsou známy svojí efektivitou. Začínáme 4. září.https://cs-cz.facebook.com/sportcentrummalenovice

'Už od útlého věku se zabývám zdravým životním stylem a wellness, sportovní gymnastikou a tancem. Hledám zdravý způsob, jak zlepšit své tělo, a snažím se předávat tyto informace ostatním. 

Lékařské přehmaty jsou dobře zdokumentovány a závažná pochybení se v lékařském světě stávala po celá staletí. Mnoho úkonů, který byly považovány za skvělé a už před lety byly přijaty za normu,  jsou nyní pojímány jako amorální a barbarské. Lékaři všeobecně věřili, že děti necítí bolest, že nemají receptory k jejímu rozpoznání a že pláč je pouze bezděčná emocionální reakce na nepohodlí.

1707/Image1410.jpg

Pro tělo je nezbytná vyvážená hladina vitamínů a minerálních látek. Pokud je jich nedostatek, tělo nebude fungovat správně. Vnější a vnitřní podmínky životního prostředí mohou ovlivnit všechny aspekty zdraví. Podrobné výzkumy ukazují, že neúčinnější vitamíny a minerály se v lidském těle rychle a efektivně absorbují...

1707/Image1412.jpg

Zdá se, že někteří lidé nebývají po dlouhou dobu vůbec nemocní, zatímco jiní jsou nemocní stále. Často vidíme lidi těžce závislé na tabletách a vypadá to, že se zotavují déle, než ti, kteří se zaměřují na správnou výživu. Silný imunitní systém je jedním z mnoha způsobů, jak můžeme udržet na uzdě závažná onemocnění jako je rakovina a jiné poruchy imunity.

Pevně věřím v sílu a prospěšnost cvičení. A vskutku také pracuji s mnoha zralými klienty, kteří nevypadají na svůj věk. Jsou fit, plní života a překypují energií. Žijí naplno, protože investovali trochu času do cvičení. Také se nadále zlepšují fyzicky a rychle se zotavují z běžných nemocí. Žijte pro život!

Tato jedinečná webová stránka je zde, aby Vám pomohla vyznat se ve světě fitness. Objevte centra, instruktory, hodiny a kurzy ve svém regionu a zapojte se. Objevte a sdílejte informace a tipy na téma zdraví a kondice. Přidejte své znalosti a rozšiřte svou síť široko daleko!

23. 5. 2015 proběhne v Luhačovicích druhý ročník AVON Pochodu. U Luhačovické přehrady bude od 12:00 probíhat program plný her a soutěží pro děti, ale také program pro dospělé s možností vyzkoušet si kosmetiku AVON, zjistit informace o prevenci rakoviny prsu a především prodej charitativních předmětů. 

Zdroje

Odeber filtr

Copyright 2014 CharlesBFit.com. All rights reserved.